Na poniższej stronie przedstawiamy wyselekcjonowaną listę katalogów prowadzonych przeznaszą firmę Computer Best, działających na znanym i cenionym skrypcie SEOKatalog.
Poniższy spis dwudziestu katalogów jest naszą drugą bazą, w której zamieszczamy jedynie unikalne katalogi dopracowane graficznie i starannie prowadzone.Każdy jest dobrze zaindeksowany i posiada oryginalną domenę.

 
Katalogi Duo są grupą zamkniętą przyjmującą jedynie dobre strony ze starannie dopracowanymi i unikalnymi opisami.Katalogi tę są moderowane i każdy jeden wpis zanim trafi do katalogu zostanie sprawdzony pod kątem zgodności z regulaminem oraz unikalnością opisu. Wszystkie nasze prace i działania mają na celu dostarczyć witryną zamieszczonym w naszych katalogach maksimum korzyści.

 
Zapraszamy do dodawania swoich wpisów. 

KUP MULTIKOD  - 25 ZŁ

Pobierz liste naszych katalogów w .txt > TUTAJ <

 


Angielski Online

Jeśli nie masz czasu lub nie potrafisz napisać porządnego opisu a chcesz by wpis Twojej strony/firmy znalazł się w naszych katalogach to skorzystaj z usługi zakupu MULTIKODu z ofertą skatalogowania za jedyne 150 zł brutto.

W skład oferty wchodzi?

a) Unikalny OPIS, który zostanie napisany za pomocą wielu logicznych synonimów, rzeczowy, konkretny, poprawny ortograficznie i gramatycznie który będzie  opisywać zawartość Twojej strony/firmy

b) Dodanie wpisu do wszystkich katalogów z naszej listy w których znajduje się opcja MULTIKOD (aktualnie 15) na Twoje zarejestrowane konto (będziesz miał w przyszłości możliwość edycji swoich wpisów).

c) Po skatalogowaniu dokładny raport wraz z linkami do Twoich wpisów w katalogu

d) Gwarancja że Twój wpis zostanie zaakceptowany w ciągu 1-6 dni od momentu skatalogowania


Jak skorzystać z naszej usługi ?

  1. Przeczytaj uważnie regulamin!
  2. Zakup usługę korzystając z poniższego formularza "Zamówienie"
  3. Wyślij na computerbest@interia.pl adres swojej strony + sugerowane tytuły wpisów + ewentualne uwagi + ewentualne dane do Rachunku
  4. Po maksymalnie 6 dniach otrzymasz maila zwrotnego z raportem zawierającym  linki do Twoich wpisów oraz danymi do logowania na swoje konto (będziesz miał w przyszłości możliwość edycji swoich wpisów)

 

ZAMÓWIENIE:

1. Tradycyjnym przelewem bankowym:

tytuł przelewu: 

KatalogiDuo Computer Best; MULTIKOD 30 z skatalogowaniem; adres strony: [TUTAJ WPISZ ADRES SWOJEJ STRONY]; adres e-mail: [TUTAJ WPISZ SWÓJ ADRES E-MAIL]

Dane firmy  English Best Sp. z o.o.
      ul. Czarnoleśna 1, 41-709 Ruda Śląska
NIP  NIP: 641-239-49-68
konto bankwoe  Konto bankowe:
        42 1030 0019 0109 8503 0018 1780

150 PLN Brutto

Przyjaciele | Polityka Prywatności

facebook